FacebookTwitterLinkedIn

Virus Delta-homes.com

Známý též jako: Přesměrování delta-homes.com
Stupe poškození: Stední

Návod na odstranění viru Delta-Homes.com virus

Co je to Delta-Homes.com?

Internetová stránka Delta-homes.com je prohlížečový přesměrovávače propagovaný při bezplatném stahování softwaru a her. K přesměrování na zmiňované stránky přitom dochází zejména při instalaci freewaru staženého z internetu. Pro vyhnutí se takovémuto přesměrování se proto vyplatí být při stahování a instalování jakéhokoliv obsahu staženého zdarma z internetu nanejvýš obezřetný. A to obzvláště, pokud "instalátory", jejichž prostřednictvím stahování a instalace v současné době většinou probíhá, nabízí instalaci prohlížečových doplňků či rozšíření.

Internetoví uživatelé by tak měli být pozorní právě instalování bezplatného softwaru. Při jeho instalaci se tak vždy ujistěte, že instalujete v režimu "vlastního" nebo "pokročilého" nastavení, namísto instalace "rychlé" nebo "standardní", která ne vždy odtajní všechny instalované položky. Při našem šetření přitom docházelo k šíření předmětného adwaru dále i při falešném stahování, například Javy či prohlížečových aktualizací. Delta-homes.com využívá uzpůsobený vyhledávač Google; zobrazuje tudíž legitimní výsledky vyhledávání. Nicméně, v případě, že Vás prohlížeč na zmiňované stránky přesměrovává, došlo k napadení Vašeho počítače adwarem, který se obecně doporučuje bezodkladně odstranit. Používání stránek delta-homes.com pro běžné internetové vyhledávání se rovněž nedoporučuje, neboť může vést k ohrožení Vašeho soukromí či až malwarové nákaze.

delta-homes.com

Prohlížečový přesměrovávač Delta-homes.com je obdobný stránkám portaldosites.com, qvo6.com a Globososo.com, které jsou rovněž propagovány pochybnými způsoby jako například změnami cílů zástupců ikon souborů. Tyto se přitom vztahují k programům Desk 365, iSafe a Wsys Control. Zmiňovaným stránkám není radno důvěřovat - buď je jejich užitečnost jen nepatrná nebo nejsou funkční vůbec. V případě, že došlo ke změně domovské stránky Vašeho prohlížeče nebo ke změně nastavení výchozího vyhledávače na stránky hxxp://delta-homes.com, využijte pro vyřešení tohoto problému níže uvedenou příručku.

Rychlé menu:

Odstranění přesměrovávacího viru Delta-homes.com:

Uživatelé Windows 10:

Přístup k Programům (odinstalovat) ve Windows 10

Klikněte pravým tlačítkem myši do levého dolního rohu obrazovky, v menu Rychlý přístup zvolte Ovládací panely. V otevřeném okně následně zvolte Programy a funkce.

Uživatelé Windows 7:

Přístup k Programy (odinstalovat) ve Windows 7

Klikněte na Start ("Windows logo" v levém dolním rohu plochy), zvolte Ovládací panely. Přejděte na Programy a klikněte na Odinstalovat program.

Uživatelé macOS (OSX):

Odinstalování aplikace v OSX (Mac)

Klikněte na Finder, na otevřené obrazovce zvolte Aplikace. Přetáhněte danou aplikaci ze složky Aplikace do Koše (v Docku), poté klikněte pravým tlačítkem na ikonu Koše a zvolte Vysypat koš .

delta-homes.com uninstall

V okně odebíraných programů, vyhledejte "Desk 365", "iSafe", "Wsys Control" a "eSafe Security Control", zvolte tyto a klikněte na "Odinstalovat" nebo "Odebrat".

Vezměte přitom na vědomí, že v případě, že nedojde k odstranění programů "Wsys Control" a "eSafe Security Control", nebude daný postup efektivní.

Po odinstalování potenciálně nevyžádaných programů, které způsobovaly přesměrovávání na delta-homes.com zkontrolujte, zda ve Vašem počítači nezůstaly ještě nějaké nevyžádané části. K provedené této kontroly můžete použít doporučovaný software pro odstranění malwaru. Odstraňte zbylé případně nalezené infikované záznamy.

▼ Stáhnout odstraňovač Přesměrování delta-homes.com

Stažením kteréhokoliv softwaru ze seznamu na našich internetových stránkách souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami. Veškeré námi doporučované produkty byly podrobně testovány a schváleny našimi specialisty, jakožto jedny z nejlepších řešení pro odstraňování internetových hrozeb.

Odstranění přesměrování na Delta-homes.com z internetových prohlížečů:

Video zobrazující postup pro odstranění prohlížečových přesměrovávačů:

Internet Explorer logoOdstranění škodlivých doplňků z Internet Exploreru:

Odstranění přesměrovávacího viru Delta-homes.com z Internet Exploreru

Oprava cíle zástupce v Internet Exploreru:

Prohlížečový přesměrovávač Delta-homes.com mění "Cíl" některých zástupců Internet Exploreru. Pro opravu - najděte zástupce programu Internet Explorer na ploše a klikněte na něj pravým tlačítkem. V otevřeném menu zvolte "Vlastnosti". V otevřeném okně najeďte do okna Cíl a vymažte text (hxxp://delta-homes.com/...) který je zadán po "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe".

Změna domovské stránky:

Pro změnu domovské stránky z Delta-homes.com na stránku vlastní: Klikněte na ikonu "Nástroje"Internet Explorer options icon(v pravém horním rohu) zvolte "Možnosti internetu", a v otevřeném okně odstraňte Delta-homes.com a zadejte adresu preferované domény, která se má po každém spuštění Internet Exploreru otevřít.

Změna výchozího vyhledávače:

Klikněte na ikonu "Nástroje"Internet Explorer options icon(v pravém horním rohu) zvolte "Spravovat doplňky". V otevřeném okně označte "Poskytovatele vyhledávání", nastavte na "Google", "Bing" nebo na jiný preferovaný vyhledávač, jakožto Váš výchozí a následně odstraňte "Delta-Homes".

Jiný způsob:

V případě, že problémy s odstraňováním přesměrování na přesměrování delta-homes.com přetrvávají, obnovte nastavení prohlížeče Internet Explorer na výchozí.

Uživatelé Windows XP: Klikněte na Start, následně na Spusti, a v otevřením okně zadejte inetcpl.cpl. V nově zobrazeném okně přejděte do záložky Upřesnit a klikněte na Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows XP

Uživatelé Windows Vista a Windows 7: Klikněte na logo Windows, do vyhledávacího pole zadejte inetcpl.cpl a klikněte enter. V otevřeném okně přejděte do záložky Upřesnit a klikněte na Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 7

Uživatelé Windows 8: Otevřete Internet Explorer a klikněte na ikonu ozubeného kola. Zvolte Možnosti internetu.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - přístup

V otevřeném okně přejděte do záložky Upřesnit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - Záložka Pokročilého nastavení

Klikněte na tlačítko Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - klikněte na tlačítko Obnovit v Záložce Upřesnit

Volbu obnovy výchozího nastavení Internet Exploreru potvrďte kliknutím na tlačítko Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - potvrzení obnovení výchozího nastavení

Google Chrome logoOdstranění škodlivých rozšíření z Google Chrome:

Odstranění Delta-homes.com z Google Chrome

Oprava cíle zástupce v Google Chrome:

Prohlížečový přesměrovávač Delta-homes.com mění "Cíl" některých zástupců Google Chrome. Pro opravu - najděte zástupce programu Google Chrome na ploše a klikněte na něj pravým tlačítkem. V otevřeném menu zvolte "Vlasnosti". V otevřeném okně najeďte do okna Cíl a vymažte text (hxxp://www.Delta-homes.com/...), který je zadán po "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe

Změna domovské stránky:

Pro změnu domovské stránky z Delta-homes na vlastní: Klikněte v Chrome menu na ikonu řádkůGoogle Chrome options icon(v pravém horním rohu) zvolte "Nastavení". V sekci "Při spuštění" klikněte na "nastavit stránky", najeďte myší nad Delta-homes.com a zaškrtněte X. Nyní již můžete přidat Vámi preferovanou internetovou adresu jako domovskou stránku.

Změna výchozího vyhledávače:

Pro změnu Vašeho výchozího vyhledávače v Google Chrome: Klikněte v Chrome menu na ikonu řádkůGoogle Chrome options icon(v pravém horním rohu) zvolte "Nastavení" a klikněte na "Spravovat vyhledávače...", odstraňte "Delta-homes" a přidejte vyhledávač Vámi preferovaný.

Jiný způsob:

V případě, že problémy s odstraňováním přesměrování na přesměrování delta-homes.com přetrvávají, obnovte výchozí nastavení prohlížeče Google Chrome. Klikněte v menu prohlížeče Chrome na ikonu Google Chrome options icon (v pravém horním rohu) a zvolte Nástroje. V rozbaleném menu následně vyberte Rozšíření. V otevřeném okně zvolte Nastavení (v levém rohu obrazovky). Přejděte dolu na konec okna a následně klikněte na odkaz Zobrazit rozšířená nastavení….

Obnovení výchozího nastavení Google Chrome - přístup k nastavení

Následně dole na obrazovce klikněte na tlačítko Reset nastavení.

Obnovení výchozího nastavení Google Chrome - přístup k nastavení

V otevřeném okně potvrďte svoji volbu obnovy výchozího nastavení Google Chrome kliknutím na tlačítko Resetovat.

RObnovení výchozího nastavení Google Chrome - potvrzení obnovy kliknutím na tlačítko Resetovat nastavení

Mozilla Firefox logoOdstranění Delta-homes.com z Firefox:

Odstranění Delta-homes.com z Mozilla FireFox

Oprava cíle zástupce v Mozilla Firefox:

Prohlížečový přesměrovávač Delta-homes.com mění "Cíl" některých zástupců Mozille Firefox. Pro opravu - najděte zástupce programu Mozilla Firefox na ploše a klikněte na něj pravým tlačítkem. V otevřeném menu zvolte "Vlasnosti". V otevřeném okně najeďte do okna Cíl a vymažte text (hxxp://www.Delta-homes.com/...) který je zadán po "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"

Změna domovské stránky:

Pro obnovu Vaší domovské stránky, klikněte ve Firefox menu na ikonu řádkyfirefox menu icon(v pravém horním rohu hlavního okna) a zvolte "Možnosti", v otevřeném okně smažte hxxp://www.omniboxes.com a zadejte preferovanou doménu.

Jiný způsob:

Uživatelé, kteří mají problémy s odstraněním přesměrování na přesměrování delta-homes.com mohou obnovit nastavení prohlížeče Mozilla Firefox na výchozí.

Otevřete Mozilla Firefox, v pravém horním rohu okna klikněte na Firefox, firefox menu icon v otevřeném menu klikněte na ikonu Otevřít nabídku s nápovědou, firefox help menu

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - přístup k nastavení

Zvolte Technické informace.

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - přístup k nastavení

V otevřeném okně, klikněte na tlačítko the Obnovit aplikaci Firefox.

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - Kliknutí na tlačítko Resetovat

V otevřením okně následně potvrďte svojí volbu obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox kliknutím na tlačítko Obnovit Firefox.

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - potvrzení obnovy

safari browser logoOdstranění škodlivých rozšíření ze Safari:

Odstranění přesměrovávače ze safari krok 1 - přístup k nastavení

Ujistěte, že je Váš Safari prohlížeč aktivní a klikněte na Safari a zvolte Předvolby...

Odstranění přesměrovávače ze safari krok 2 - Odstranění rozšíření

V otevřeném okně Předvoleb přejděte do záložky Rozšíření. Zde vyhledejte veškerá podezřelá nedávno nainstalovaná rozšíření a odinstalujte je.

Odstranění přesměrovávače ze safari krok step 3 - změna domovské stránky

V otevřeném okně Předvoleb přejděte do záložky Obecné a ujistěte se, že uvedená internetová adresa koresponduje s URL Vámi preferované domovské stránky; v případě, že byla modifikována prohlížečovým přesměrovávačem - změňte ji.

Odstranění přesměrovávače ze safari krok 4 - změna výchozího internetového vyhledávače

V otevřeném okně Předvoleb přejděte do záložky Hledat a ujistěte se, že je zde zvolen Vámi preferovaný internetový vyhledávač.

Jiný způsob:

Ujistěte, že je Váš Safari prohlížeč aktivní a klikněte na Safari a následně v rozbalovacím menu vyberte možnost Smazat historii a data stránek...

obnovení safari krok 1

V otevřeném okně zvolte veškerá historie a klikněte na tlačítko Smazat historii.

obnovení safari krok 2

Shrnutí:

Shrnutí prohlížečový přesměrovávačProhlížečový přesměrovávač je druhem adwaru, který mění nastavení internetového prohlížeče tak, že upraví nastavení domovské stránky a výchozího vyhledávače na nevyžádanou internetovou stránku. Nejčastěji tento adware proniká do operačního systému prostřednictvím stahování bezplatného softwaru. V případě, že stahování programu probíhá prostřednictvím stahovacího klienta, ujistěte se, že jste zvolili možnost neinstalovat nabízené doplňkové panely nástrojů nebo aplikace měnící nastavení domovské stránky internetového prohlížeče nebo jeho vyhledávače. 

Pomoc při odstraňování:

V případě, že se při odstraňování přesměrování delta-homes.com z Vašeho počítače vyskytnuly problémy, požádejte prosím o pomoc v našem fóru pro odstranění malware.

Přidejte komentář:

V případě, že máte o přesměrování delta-homes.com nebo o jeho odstranění doplňující informace, podělte se prosím o svůj názor v sekci níže.

Zdroj: https://www.pcrisk.com/removal-guides/8391-delta-homes-com-redirect-updated

▼ Přidat komentář

Naše příruky pro odstranění malwaru jsou zdarma. Chcete-li nás podpořit, můžete nám zaslat i drobný finanční příspěvek.

Instrukce pro odstranění v dalších jazycích
Odstranení Virus Delta-homes.com resetováním prohlížece
Jak odinstalovat Virus Delta-homes.com
QR kód
Přesměrování delta-homes.com QR kód
Načtením tohoto QR kódu budete mít možnost snadného přístupu k odstranění Přesměrování delta-homes.com reklam na Vašem mobilním zařízení.