FacebookTwitterLinkedIn

Vir Ads not by this site

Známý též jako: Reklama Ads not by this site
Druh: Adware
Stupe poškození: Stední

Návod na odstranění viru "Ads not by this site"

Co je Ads not by this site?

"Ads not by this site"je text, který se vyskytuje pod reklamou, která se objevuje na  YouTube, Wikipedii, Googlu, FaceBooku a dalších oblíbených stránkách. Tyto webové stránky (kromě Wikipedie) zobrazují svojí vlastní oprávněnou reklamu, ovšem počítačoví uživatelé hlásí, že se jim zobrazuje mnoho nevyžádané reklamy (erotický obsah, dotazníky, atd.), které se zobrazují buď místo oprávněné reklamy nebo spolu s ní. Pokud se Vám zobrazuje takováto reklama, znamená to, že je Váš počítač napaden adwarem. Zatímco toto není obzvláště velké bezpečnostní riziko, může být velmi nepříjemné vidět nechtěnou reklamu a také to může vést k instalaci nechtěného softwaru nebo dokonce k napadení malwarem.

"Ads not by this site" je adware způsobený instalací nechtěných prohlížečových doplňků a takovéto doplňky se nejčastěji šíří pomocí bezplatného stahování softwaru. Aby se vyhnuli instalaci nechtěných doplňků, počítačoví uživatelé by měli zkontrolovat pozorně každý krok instalace bezplatného softwaru, který stáhli z internetu. Odznačte všechny možnosti, které naznačují, že byste měli instalovat další plug-iny, panely nástrojů nebo měnit domovskou stránku a výchozí vyhledávač Vašeho prohlížeče. Mějte na vědomí, že je důrazně doporučeno odstranit "ads not by this site" z Vašeho počítače. Řiďte se následujícím návodem a zbavte se otravných reklam, které se zobrazují na Vašich oblíbených stránkách.

ads not by this site

"Ads not by this site" je přímý důsledek instalace nechtěných prohlížečových doplňků (add-onů). Vývojáři takovýchto doplňků připojují "ads not by this site" ke svým plug-inům, aby zpeněžili svůj bezplatný software. Pro odstranění těchto otravných reklam, budete muset odstranit prohlížečové doplňky, které je způsobují. Zde je seznam doplňků, o nichž se ví, že způsobují problémy s "ads not by this site" (pro odstranění těchto nechtěných reklam, budete muset zkontrolovat seznam doplňků Vašeho prohlížeče a odstranit tyto plug-iny:

AddLyrics
Boby Lyrics
Vid Saver
CodecV
BCoolApp
Fast Save
Save As
VDownloader
LuckySavings
CouponDropDown
FaceBook Dislike Button
Installation Assistant
Coupon Companion
1ClickDownloader
Xvidly
CodecM
I Want This
Start Now Toolbar

Mnoho for zabívajících se technickou podporou navrhují počítačovým uživatelům, kteří mají problémy s "ads not by this site", aby si nainstalovali prohlížečový doplněk "Adblock Plus", který neumožní takovéto reklamě, aby se objevovala v jejich prohlížeči. Ačkoliv toto by zabránilo zobrazování otravné reklamy, neodstranilo by je to z Vašeho počítače. Vždy je lepší odstranit zdroj problému a ne jen řešit jeho následky. Použijte následující návod a zbavte se veškerých problémů s "ads not by this site" ve Vašem počítači.

Zde jsou další příklady obtěžujících reklam "Ads not by this site" na oblíbených stránkách:

Ads not by this site na Googlu:

Ads not by this site v Googlu

Ads not by this site na Facebooku:

Ads not by this site na Facebooku

Ads not by this site na Bingu:

Ads not by this site na Bingu

Ads not by this site na Wikipedii:

Ads not by this site na Wikipedii

Zatímco technicky vzato není "Ads not by this site" vir ani malware, je to velmi dotěrny adware. Reklama zobrazovaná tímto adwarem pochází od pochybnách reklamních sítí a tudíž kliknutí na ně může vést k závažným problémům s bezpečností a soukromým. Reklamní sítě třetích stran, které používají tuto platformu pro svoji reklamu, jsou také často využívány kyber zločinci, kteří takto šíří různé exploit kity a další malware - pokud vidíte podobné reklamy při brouzdání internetem, měli byste se řídit následujícím návodem a odstranit potenciálně nechtěné doplňky prohlížeče, které je způsobily.  

Rychlé menu:

Odstranění viru "Ads not by this site":

Uživatelé Windows 10:

Přístup k Programům (odinstalovat) ve Windows 10

Klikněte pravým tlačítkem myši do levého dolního rohu obrazovky, v menu Rychlý přístup zvolte Ovládací panely. V otevřeném okně následně zvolte Programy a funkce.

Uživatelé Windows 7:

Přístup k Programy (odinstalovat) ve Windows 7

Klikněte na Start ("Windows logo" v levém dolním rohu plochy), zvolte Ovládací panely. Přejděte na Programy a klikněte na Odinstalovat program.

Uživatelé macOS (OSX):

Odinstalování aplikace v OSX (Mac)

Klikněte na Finder, na otevřené obrazovce zvolte Aplikace. Přetáhněte danou aplikaci ze složky Aplikace do Koše (v Docku), poté klikněte pravým tlačítkem na ikonu Koše a zvolte Vysypat koš .

Odstranění ads not by this site

V okně odebíraných programů, vyhledejte "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader" zvolte je a klikněte na " Odinstalovat" nebo "Odebrat".

Po odstranění plug-inů, které způsobovaly problémy s "ads not by this site" zkontrolujte, zda ve Vašem počítači nezůstaly ještě nějaké nevyžádané části. Doporučovaný antispywarový software.

▼ Stáhnout odstraňovač Reklama Ads not by this site

Stažením kteréhokoliv softwaru ze seznamu na našich internetových stránkách souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami. Veškeré námi doporučované produkty byly podrobně testovány a schváleny našimi specialisty, jakožto jedny z nejlepších řešení pro odstraňování internetových hrozeb.

Odstranění viru "Ads not by this site" z prohlížečů:

Video zobrazující postup pro odstranění případně nevyžádaných prohlížečových doplňků (add-onů):

Internet Explorer logo Odstranění škodlivých doplňků z Internet Exploreru:

ads not by this site internet explorer

Klikněte na ikonu "Nástroje" Internet Explorer options icon (v pravém horním rohu) zvolte "Spravovat doplňky". Vyhledejte "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader" a zakažte je.

Jiný způsob:

V případě, že problémy s odstraňováním přesměrování na reklama ads not by this site přetrvávají, obnovte nastavení prohlížeče Internet Explorer na výchozí.

Uživatelé Windows XP: Klikněte na Start, následně na Spusti, a v otevřením okně zadejte inetcpl.cpl. V nově zobrazeném okně přejděte do záložky Upřesnit a klikněte na Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows XP

Uživatelé Windows Vista a Windows 7: Klikněte na logo Windows, do vyhledávacího pole zadejte inetcpl.cpl a klikněte enter. V otevřeném okně přejděte do záložky Upřesnit a klikněte na Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 7

Uživatelé Windows 8: Otevřete Internet Explorer a klikněte na ikonu ozubeného kola. Zvolte Možnosti internetu.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - přístup

V otevřeném okně přejděte do záložky Upřesnit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - Záložka Pokročilého nastavení

Klikněte na tlačítko Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - klikněte na tlačítko Obnovit v Záložce Upřesnit

Volbu obnovy výchozího nastavení Internet Exploreru potvrďte kliknutím na tlačítko Obnovit.

Obnovení výchozího nastavení Internet Exploreru ve Windows 8 - potvrzení obnovení výchozího nastavení

Google Chrome logoOdstranění škodlivých rozšíření z Google Chrome:

ads not by this site Google Chrome

Klikněte v Chrome menu na ikonu řádků Google Chrome options icon (v pravém horním rohu) zvolte "Nástroje" a klikněte na "Rozšíření". Vyhledejte "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader" zvolte je a následně klikněte na ikonu odpadkového koše.

Jiný způsob:

V případě, že problémy s odstraňováním přesměrování na reklama ads not by this site přetrvávají, obnovte výchozí nastavení prohlížeče Google Chrome. Klikněte v menu prohlížeče Chrome na ikonu Google Chrome options icon (v pravém horním rohu) a zvolte Nástroje. V rozbaleném menu následně vyberte Rozšíření. V otevřeném okně zvolte Nastavení (v levém rohu obrazovky). Přejděte dolu na konec okna a následně klikněte na odkaz Zobrazit rozšířená nastavení….

Obnovení výchozího nastavení Google Chrome - přístup k nastavení

Následně dole na obrazovce klikněte na tlačítko Reset nastavení.

Obnovení výchozího nastavení Google Chrome - přístup k nastavení

V otevřeném okně potvrďte svoji volbu obnovy výchozího nastavení Google Chrome kliknutím na tlačítko Resetovat.

RObnovení výchozího nastavení Google Chrome - potvrzení obnovy kliknutím na tlačítko Resetovat nastavení

Mozilla Firefox logoOdstranění škodlivých pluginů z Mozilla Firefox:

ads not by this site mozilla firefox

Klikněte ve Firefox menu na ikonu řádky firefox menu icon (v pravém horním rohu hlavního okna) zvolte "Doplňky". Klikněte na "Rozšíření" a zakažte "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader".

Jiný způsob:

Uživatelé, kteří mají problémy s odstraněním přesměrování na reklama ads not by this site mohou obnovit nastavení prohlížeče Mozilla Firefox na výchozí.

Otevřete Mozilla Firefox, v pravém horním rohu okna klikněte na Firefox, firefox menu icon v otevřeném menu klikněte na ikonu Otevřít nabídku s nápovědou, firefox help menu

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - přístup k nastavení

Zvolte Technické informace.

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - přístup k nastavení

V otevřeném okně, klikněte na tlačítko the Obnovit aplikaci Firefox.

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - Kliknutí na tlačítko Resetovat

V otevřením okně následně potvrďte svojí volbu obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox kliknutím na tlačítko Obnovit Firefox.

Obnovení výchozího nastavení Mozilla Firefox - potvrzení obnovy

safari browser logoOdstranění škodlivých rozšíření ze Safari:

odstranění adwaru ze safari krok 1 - přístup k Předvolbám

Ujistěte, že je Váš Safari prohlížeč aktivní a klikněte na Safari a zvolte Předvolby....

odstranění adwaru ze safari krok 2 - odstranění rozšíření

V otevřeném okně Předvoleb přejděte do záložky Rozšíření. Zde vyhledejte veškerá podezřelá nedávno nainstalovaná rozšíření a klikněte na Odinstalovat.

Jiný způsob:

Ujistěte, že je Váš Safari prohlížeč aktivní a klikněte na Safari. V rozbalovacím menu následně vyberte možnost Smazat historii a data stránek...

resetování safari krok 1

V otevřeném okně vyberte veškerá historie a klikněte na tlačítko Smazat historii.

resetování safari krok 2

Shrnutí:

Shrnutí adwarový programNejčastěji adware nebo potenciálně nevyžádané aplikace pronikají do prohlížečů prostřednictvím stahování bezplatného softwaru. Vezměte prosím na vědomí, že nejbezpečnějším zdrojem, ze kterého je možné software bezplatně stáhnout, jsou přímo internetové stránky tvůrce. Pro vyhnutí se instalaci adwaru se tak vyplatí být náležitě ostražitý, a to zejména při stahování a instalaci bezplatného softwaru. V instalačním procesu bezplatného programu volte možnosti vlastní nebo pokročilé instalace - tímto krokem umožníte odhalení veškerých potenciálně nevyžádaných aplikací, k jejichž instalaci by došlo současně s instalací Vámi zvoleného bezplatného programu.

Pomoc při odstraňování:
V případě, že se při odstraňování reklama ads not by this site z Vašeho počítače vyskytnuly problémy, požádejte prosím o pomoc v našem fóru pro odstranění malware.

Přidejte komentář:
V případě, že máte o reklama ads not by this site nebo o jeho odstranění doplňující informace, podělte se prosím o svůj názor v sekci níže.

Zdroj: https://www.pcrisk.com/removal-guides/6945-remove-ads-not-by-this-site

▼ Přidat komentář

Naše příruky pro odstranění malwaru jsou zdarma. Chcete-li nás podpořit, můžete nám zaslat i drobný finanční příspěvek.

Instrukce pro odstranění v dalších jazycích
Odstranení Vir Ads not by this site resetováním prohlížece
Jak odinstalovat Vir Ads not by this site
QR kód
Reklama Ads not by this site QR kód
Načtením tohoto QR kódu budete mít možnost snadného přístupu k odstranění Reklama Ads not by this site reklam na Vašem mobilním zařízení.