FacebookTwitterLinkedIn

SuperAntiSpyware

Hodnocení uživatelů:rating starrating starrating starrating starrating star / 576
NejhoršíNejlepší 

Superantispyware boxFunguje na: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8

Navštivte oficiální stránky SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware je lehký a snadno uživatelný antispywarový program s více než 35 miliony stažení z celého světa. Společnost SUPERAntiSpyware založil v roce 2004 Nick Skrepetos, tj. zakladatel, který v oblasti softwaru působí již od roku 1983, když již dříve založil několik úspěšných společností jako např. SuperAdBlocker.com a Panicware, Inc. SUPERAntiSpyware byl násedně v roce 2011 zpětně zakoupen společností Support.com. SUPERAntiSpyware je nabízen ve dvou různých verzách: Bezplatné a profesionální. Cena profesionální verze činí 29.95$/ročně a nabízí oproti bezplatné verzi řadu dalších funkcí. Profesionální verze předmětného antispywarového programu například dokáže opravit internetové připojení, provést kontrolu programů po spuštění, ochránit záznamy v registrech, provádět naplánované úlohy a automaticky denně stahovat definiční databáze. Bezplatná verze programu nabízí běžné funkce jako např. provedení kontroly na příkaz uživatele, uzpůsobení skenování apod.

Přehled:

Uživatelské rozhraní SUPERAntiSpyware je poměrně zastaralé, jakkoliv je velmi minimalistické a snadno ovladatelné. Hlavní okno sestává z několika tlačítek jako jsou Kontrola, Nastavení, Nápověda & Informace a vyhledávání aktualizací. Uživatelé si rovněž mohou zvolit, zda chtějí aktualizaovat malwarovou databázi před provedení kontroly nebo vybrat "Záchrannou kontrolu" (možnost skenování optimalizovaná pro vysoce infikovaný systém). Veškeré pokročilé funkce jsou dostupné po kliknutí na tlačítko "Systémové nástroje & Nastavení programu"..

supernantispyware-snímek 1

Výkon:

Průbeh instalce SuperAntiSpyware je velmi rychlý a jednoduchý. Uživatelé si mohou vybrat z několka instalačních způsobů - "rychlé" nebo "vlastní". Vlastní instalace nabízí možnost volby oprav softwarové instalace a dalších nastavení, zatímco instalace rychlá provede instalace ve výchozím nastavení. Po úspěšném dokončení instalace následně SuperAntiSpyware spustí aktualizaci malwarové definiční databáze a je již připraven k uživatelskému užití. Rychlá kontrola systému při našem testování zabrala méně než 2 minuty (kontrola 250 GB dat), tj. jedná se o jednu z nejrychlejších kontrolu programů na trhu.

Superantispyware rychlý čas provedení kontroly

Kontrola:

SUPERAntiSpyware nabízí čtyři druhy provedení kontroly: Plnou kontrolu, Rychlou kontrolu, Kontrolu kritických bodů a vlastní kontrolu. U vysoce infikovaných počítačů rovněž můžete využít tzv. Záchranné kontroly, když malware zabraňuje spuštění a provedení kontroly normální. Plná kontrola provede skenování veškerých souborů v počítači včetně souborů systémových. Kontrola kritických bodů systému provede kontrolu nejčastěji využívaných míst pro ukrytí malwaru. Rychlá kontrola zabere jen o trochu více času než kontrola kritických bodů systému, nicméně skenuje více souborů a záznamů v registrech, tj. nabízí i vyšší míru rozpoznávání malwaru. Vlastní kontrola umožňuje uživateli prověřit pouze vybrané soubory nebo složky, tak aby nemuselo docházet ke zbytečnému procházení celého harddisku.

Funkce:

Blokace v reálném čase zabraňuje instalaci možných hrozeb (spywaru, falešných antivirů, zaznamenávačů stistků kláves apod.)

Superantispyware ochrana v reálném čase

Oprava registrů - umožnňuje opravit záznamy v registech, které mohly být malwarem změněny. Například dokáže opravit připojení k internetu, obnovit Windows správce úloh apod.

Superantispyware opravy registrů

Odinstalace nevyžádaných programů - sestaví seznam potenciálně nevyžádaných aplikací a umožní snadnou volbu programů, které mají být takto následně odstraněny.

Superantispyware odstranění potenciálně nevyžádaných aplikací

SUPERDelete Odstraňovač souborů - "Agresivně" odstraní jakýkoliv zvolený soubor. Může být užitečné zejména při odstraňování souborů, zasažených malwarem.

Superantispyware file removal feature

Závěrem: 

SUPERAntiSpyware je lehkou vahou mezi spywarovými programy. Profesionální verze programu je distribuována v balíčku, který nabízí několik užitečných funkcí, které uživatelům pomohou vypořídat se s prohlížečovými přesměrovávači, adwarem a jinými škodlivými programy. Tvůrci SUPERAntiSpyware tak boj s malwarem ozhodně berou vážně. Tento program tak může být zejména vhodným doplňkem k primárně užívanému antivirovému softwaru.

▼ Přidat komentář

Odstranění virů a malware

Tato stránka obsahuje informace, jak se malwarovým nebo virovým infekcím úspěšně vyhnout.

Odstranění malware