FacebookTwitterLinkedIn

SpyHunter 4

Hodnocení uživatelů:rating starrating starrating starrating starrating star / 700
NejhoršíNejlepší 

Spyhunter BoxFunguje na: Windows XP (32-bit)(SP2), Windows Vista (32-bit a 64-bit), Windows 7 (32-bit a 64-bit), Windows 8 (32-bit a 64-bit)

Stáhnout
SpyHunter 4 Malware Security Suite

Spyhunter 4 je antimalwarová aplikace od Enigma Software Group USA LLC (”ESG”). Ačkoliv je označována jako antimalwarový software, Spyhunter 4 obsahuje též antispywarovou funkci a je certifikována v rámci certifikačního systému West Coast Labs Checkmark jako antispywarový program platinové úrovně. SpyHunter 4 využívá nejnovějších pokročilých antimalwarových technologí, díky nimž dokáže poskytnout nejvyšší míru ochrany přes současnými počítačovými hrozbami, a je tak považován za špičku v amtimalwarových programech. Předmětný antimalwarový program je určen k odstranění malwaru, vurů, škodlivých antivirových programů, ransomwaru a jiných bezpečnostních hrozeb, které by mohly zasáhnout počítačové systémy. Funkce Spyware HelpDesk navíc činí tento program odlišným od běžných antivirových programů - jde o jedinečné rozhraní, které umožní týmu podpory připojit se k infikovanému počítače a provést požadované opravy manuálním způsobem.

Přehled:

Instalace SpyHunter 4 je relativně jednoduchá, přičemž je řízena přiměřeně velikým instalačním souborem. Instalační průvodce umožní zvolit si jazykové nastavení a po kliknutí na "další" následuje postup nevyžadující žádné odborné počítačové znalosti. Ihned po dokončení instalace se SpyHunter uživatele dotáže, zda chce chránit též svojí domovskou stránku - jedná se o velmi užitečnou funkci, neboť v současné době je internet doslova přeplněn ůznými prohlížečovými přesměrovávači, které mění nastavení domovské stránky a výchozího vyhledávače. Hlavní okno antimalwaového programu skýtá rychlý přístup ke Kontrole malwaru (Malware Scanner), DNS nastavení, Strážci systému, Spyware HelpDesku a Nastavení. Grafické uživatelské rozhraní (GUI) je minimalistické a snadno ovladatelné. Nenabízí  nevyužívané ani nevyužitelné funkce, díky čemuž se v něm lze snadno orientovat. Kromě toho automatická aktualizace malwarové databáze probíhá v pozadí a neruší tak činnost uživatele. 

spyhunter snímek

Výkon:

Žádná z prováděných kontrol (Rychlá kontrola nebo Úplná kontrola), prováděných předmětnýchm antimalwarovým programem nezatěžuje příliš CPU nebo není příliš časově náročná. Nejenže je tak kontrola SpyHunter malwaru rychlá, ale poskytuje i též velmi detailní výsledku. Malwarové hrozby jsou zobrazovány okamžitě v průběhu skenování. Při provádění našeho testování trvala rychlá kontrola méně než pět minut, přičemž při provádění skenování zůstal operační systém normálně funkční.

Spyhunter výsledky kontroly malwaru

Funkce:

Integrovaný systém rozpoznávání rootkitů prováděí kontrolu počítačových rootkitů. Rootkity jsou komplexní malwarové infekce, které umožňuje kybernetickým zločincům správcovský přístup k operačnímu systému oběti a provádění škodlivých operací. Po zjištění předmětné bezpečnostní hrozby následně SpyHunter zobrazí zprávu žádající o restartování počítače, tak aby mohly být nalezené malwarové hrozby efektivně odstraněny. Nejčaastěji jsou rootkity využívány k zakrytí instalace trojských koní, tak aby se vyhnuly detekci antivirových nástrojů. Rootkity jsou v současnosti poměrně rozšířené, díky čemuž je předmětný integrovaný systém rozpoznávání vítaným bonusem. 

spyhunter rootkity

Ačkoliv probíhá odstranění rootkitů automaticky a okamžitě, odstranění jiného druhu malwaru takto snadné není a SpyHunter tyto hozby nedokáže sám automaticky eliminovat. Pro tyto účely disponuje SpyHunter funkcí Spyware HelpDesk, jež umožňuje uživatelům komunikovat se SpyHunter' techniky, kteří předmětný problém na dálku vyhodnotí a na míru provedou vyžadovanou opravu. 

spyhunter helpdesk

Pokročilé možnosti nastavení kontroly počítače Vám mohou ušetřit čas při skenování konkrétních kontrolovaných sekcí. Uživatelé též mohou uzpůsobit dle vlastních kritérií, zda má proběhnout kontrola paměti, registrů, cookies, souborů a rootkitů. 

spyhunter kontrola

Funkce Strážce systému konstantě provádí kontrolu instalovaného softwaru a zobrazuje, zda se jedná o bezpečný postup - tohoto je dosaženo analýzou spuštěných procesů softwaru v operačním systému uživatele. Jakkoliv se jedná o automatický nástroj, je možné jej manuálně zablokovat. Vezměte však na vědomí, že před blokací procesů se doporučuje ujistit se, že se nejedná o některou z klíčových úloh systému Windows.

spyhunter strážce systému

Shrnutí:

V současné době internet doslova překypuje infikovanými stahovanými soubory, v důsledku čehož je instalace kvalitního antimalwarového softwaru v operačním systému téměř nutností. SpyHunter je díky snadno ovladatelnému a kvalitnímu uživatelskému rozhraní a jednoduchou obsluhovatelností skvělou volbou pro běžného počítačového uživatele. Nadto tento program plní vynikající úlohu též při odstraňování rootkitů, falešných antivirových programů, ransomwaru a prohlížečových přesměrovávačů. Plná verze antimalwarového programu stojí $39.99.  V případě, že hledáte komplexní řešení pro snadno proveditelnou ochranu před malwarem, adwarem a spywarem a neváháte za kvalitu zaplatit, můžeme Vám SpyHunter 4 jedině doporučit.

Jak SpyHunter odinstalovat?

spyhunter uninstall 1

Uživatelé Windows 8 a Windows 10: Klikněte pravým tlačítkem do levého dolního rohu obrazovky a v zobrazeném menu vyberte Ovládací panely. V otevřeném okně klikněte na Programy a funkce. Uživatelé Windows XP a Windows 7: Klikněte na Start (logo Windows v levém dolním rohu plochy), vyberte Ovládací panely, následně Programy a klikněte na Odebrat program.

spyhunter uninstall 2

V okně odinstalovávaných programů vyberte “SpyHunter” a klikněte na “Odebrat/Změnit”.

spyhunter uninstall 3

V otevřeném okně svojí volbu SpyHunter potvrďte kliknutím na “Ano”.

spyhunter uninstall 4

Pokud je v průběhu odinstalace SpyHunter spuštěn, bude vyžádáno ukončení aplikace. Klikněte na “Vynutit ukončení”.

spyhunter uninstall 5

Pro úspěšné dokončení operace je potřeba restartovat počítač. Klikněte na tlačítko “Restartovat nyní”.

▼ Přidat komentář

Odstranění virů a malware

Tato stránka obsahuje informace, jak se malwarovým nebo virovým infekcím úspěšně vyhnout.

Odstranění malware