FacebookTwitterLinkedIn

Malwarebytes Antimalware

Hodnocení uživatelů:rating starrating starrating starrating starrating star / 916
NejhoršíNejlepší 

Malwarebytes Antimalware boxFunguje na: Windows XP (SP2), Windows Vista/7/8/8.1 (32-bit a 64-bit)

Stáhnout
Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware Pro je oblíbený software užívaný pro očistu počítačů zasažených malwarem. První verze programu byla vydána v roce 2008 společností Malwarebytes Corporation. Malwarebytes byl založen v roce 2004 a od té doby společnost produkuje prvotřídní antimalwarová řešení, která si stáhlo více než 300 milionu uživatelů z celého světa. Tento antimalwarový program je znám pro svůj minimální vliv na výkon počítače a pro skvělé výsledky při rozpoznávání malwaru, adwaru a jiných bezpečnostních hrozeb. Kromě toho předmětný program dokáže pracovat spolu s všemi hlavními antivirovými programy a nenarušuje tak jejich funkcionalitu.

Malwarebytes Anti-malware Pro stojí 24.95$, přičemž se jedná o doživotní užívání; dále tato plná verze zahrnuje oproti verzi bezplatné několik doplňkových funkcí jako jsou ochrana v reálném času, automatické aktualizace a ochrana proti hackerským a phishingovým útokům. Nejdůležitějším rozdílem plné verze oproti verzi beuplatné je funkce ochrany v reálném čase - počítačoví uživatelé by měli vědět, že je vždy rozhodně lepší bezpečnostním infekcím úplně předejít, než poté odstraňovat z počítače nalezanou nákazu a napravovat napáchané škody.

Přehled:

Instalační proces programu Malwarebytes Anti-Malware Pro je jednoduchý a přehledný. Instalační průvodce sestává pouze z několika bezproblémových kroků, které zahrnují volbu nastavení jazyka a volbu opravy instalace. Uživatelské rozhraní Malwarebytes Anti-malware je velmi minimalistické a připomíná staré "old schoolové" programy, což však v žádném případě není na úkor ovladatelnosti, neboť obsluhu zvládnou i počítačově méně zdatní uživatelé. Všechny funkce jsou přístupné prostřednictvím záložek v hlavním okně programu. Malwarebytes Anti-Malware představuje základné funkční design a rozvržení. Nejedná se o nejelegantnější program, který jsme kdy testovali, za to však naprosto plní svůj účel. Vliv na výkon počítače je jen steží zaznamenatelný, požadavky na výkon počítače nicméně významněji vzrostou při provádění kontrolního skenování.

malwarebytes-snímek 1

Výkon:

Ačkoliv kontrola malwaru může mít vliv na aktuální výkon počítače - tento kompromis se určitě vyplatí, neboť program nabízí skutečně impozantní míru rozpoznávání bezpečnostních hrozeb. Malwarebytes automaticky několikrát denně provádí aktualizaci databáze, díky čemuž existuje velmi vysoká šance, je hrozba bude včas a účinně rozpoznána a odražena. Jedná se tudíž o vynikající nástroj pro kontrolu a očistu systému zasažených malwarem, trojskými koni, spywarem a viry. Nadto Malware-bytes Anti-malware disponuje funkcí zvanou Malwarebytes Chameleon, jež pomůže s instalací Malwarebytes Anti-malware dokonce i do infikovaného operačního systému.

malwarebytes-výkon

Funkce:

Blesková kontrola - provede velmi rychlou kontrolu paměti a programů po spuštění.

malwarebytes-blesková kontrola

Chameleon mód - umožní instalaci Malwarebytes do infikovaných systémů, když malware brání instalaci.

Malwarebytes Chameleon

Malwarebytes Anti-Rootkit ochrana odstraňuje rootkitové infekce - nebezpečný malware který umožňuje kybernetickým zločincům přístup do operačního systému a spuštění škodlivých procesů. 

chameleon--rootkit

Malwarebytes Anti-Malware Pro současně nabízí ochranu v Reálném čase proti škodlivým internetovým stránkám a počítačovým hrozbám, které antivirové suity nemusí rozpoznat. Kromě toto tento nástroj umožňuje provádění zabezpečených peněžních online operací, čímž zabraňuje krádeži údajů o kreditních kartách apod.

malwarebytes-ochrana v reálném čase

Závěrem:

Malwarebytes Anti-Malware Pro je odlehčený nástroj, který chrání počítač před hrozbami jako jsou viry, trojské koně a malware. Jedná se o skvělý antimalwarový program, který může bez problému fungovat souběžně s jinými antivirovými programy. Malwarebytes Anti-Malware má skvělou míru detekce a odstraňovací nástroje, přičemž je distribuován s doživotní licencí za zajímavou cenu 24.95$.

▼ Přidat komentář

Odstranění virů a malware

Tato stránka obsahuje informace, jak se malwarovým nebo virovým infekcím úspěšně vyhnout.

Odstranění malware