Nejlepší Anti-Spyware

Hodnocení uživatelů: / 695
NejhoršíNejlepší 

Spyhunter BoxFunguje na: Windows XP (32-bit)(SP2), Windows Vista (32-bit a 64-bit), Windows 7 (32-bit a 64-bit), Windows 8 (32-bit a 64-bit)

Stáhnout
SpyHunter 4 Malware Security Suite

Spyhunter 4 je antimalwarová aplikace od Enigma Software Group USA LLC (”ESG”). Ačkoliv je označována jako antimalwarový software, Spyhunter 4 obsahuje též antispywarovou funkci a je certifikována v rámci certifikačního systému West Coast Labs Checkmark jako antispywarový program platinové úrovně. SpyHunter 4 využívá nejnovějších pokročilých antimalwarových technologí, díky nimž dokáže poskytnout nejvyšší míru ochrany přes současnými počítačovými hrozbami, a je tak považován za špičku v amtimalwarových programech. Předmětný antimalwarový program je určen k odstranění malwaru, vurů, škodlivých antivirových programů, ransomwaru a jiných bezpečnostních hrozeb, které by mohly zasáhnout počítačové systémy. Funkce Spyware HelpDesk navíc činí tento program odlišným od běžných antivirových programů - jde o jedinečné rozhraní, které umožní týmu podpory připojit se k infikovanému počítače a provést požadované opravy manuálním způsobem.

 
Hodnocení uživatelů: / 909
NejhoršíNejlepší 

Malwarebytes Antimalware boxFunguje na: Windows XP (SP2), Windows Vista/7/8/8.1 (32-bit a 64-bit)

Stáhnout
Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware Pro je oblíbený software užívaný pro očistu počítačů zasažených malwarem. První verze programu byla vydána v roce 2008 společností Malwarebytes Corporation. Malwarebytes byl založen v roce 2004 a od té doby společnost produkuje prvotřídní antimalwarová řešení, která si stáhlo více než 300 milionu uživatelů z celého světa. Tento antimalwarový program je znám pro svůj minimální vliv na výkon počítače a pro skvělé výsledky při rozpoznávání malwaru, adwaru a jiných bezpečnostních hrozeb. Kromě toho předmětný program dokáže pracovat spolu s všemi hlavními antivirovými programy a nenarušuje tak jejich funkcionalitu.

   
Hodnocení uživatelů: / 573
NejhoršíNejlepší 

Superantispyware boxFunguje na: Windows 2000, Windows XP, Windows Media Center, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8

Navštivte oficiální stránky SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware je lehký a snadno uživatelný antispywarový program s více než 35 miliony stažení z celého světa. Společnost SUPERAntiSpyware založil v roce 2004 Nick Skrepetos, tj. zakladatel, který v oblasti softwaru působí již od roku 1983, když již dříve založil několik úspěšných společností jako např. SuperAdBlocker.com a Panicware, Inc. SUPERAntiSpyware byl násedně v roce 2011 zpětně zakoupen společností Support.com. SUPERAntiSpyware je nabízen ve dvou různých verzách: Bezplatné a profesionální. Cena profesionální verze činí 29.95$/ročně a nabízí oproti bezplatné verzi řadu dalších funkcí. Profesionální verze předmětného antispywarového programu například dokáže opravit internetové připojení, provést kontrolu programů po spuštění, ochránit záznamy v registrech, provádět naplánované úlohy a automaticky denně stahovat definiční databáze. Bezplatná verze programu nabízí běžné funkce jako např. provedení kontroly na příkaz uživatele, uzpůsobení skenování apod.